среда, 1 октября 2014 г.Програма спеціального лікувального харчування онкохворих, яка пропонується Українсько-Німецьким Дієтологічним Центром, грунтується на багаторічних дослідженнях німецьких вчених та довела свою ефективність при її практичному застосуванні.
Запропонована система харчування долає резистентність (тобто стійкість) пухлини до хіміотерапії, призводить до її резорбції (розсмоктування) та перешкоджає розповсюдженню метастазів, а використання продукту КОЙ-КОМПЛІТ значно підвищує ефективність лікування. Програма харчування дозволяє знизити побічну дію хіміотерапії, пришвидшує відновлення організму.
Поєднання двох терапій: хіміотерапії та дієтотерапії зменшує ризик метастазування на 75%.
Разом з тим, треба зазначити, що харчування за програмою не тільки може доповнювати традиційні методи лікування, а також може застосовуватися и окремо (авжеж, в залежності від стану пацієнта).
Також, в залежності від плану лікування, дієтологом Центру може бути складена індивідуальна програма лікувального харчування, а також надані рекомендації про необхідність  використання спеціального дієтичного продукту КОЙ-КОМПЛІТ* та схему його прийому.
----------------------------------------------------
*КОЙ-КОМПЛІТ  дієтичне рідке харчування при онкологічних захворюваннях з вираженою формою метастазу або для профілактики появи метастазуючих клітин під час проходження стандартних видів терапії (хіміотерапії, радіотерапії) Вартість 1 упаковки 105,00 грн. В середньому, на курс лікування 15-25 упаковок. в залежності від призначеного курсу.
----------------------------------------------------
Також, треба зазначити, що у цій спеціальній программі можуть бути застосовані звичайні продукти харчування супермакетах (якi обов'язково повинен проконтролювати наш диетолог).
Більше інформації Ви зможете знайти в книзі дієтолога Інни Лавренюк "Практические рекомендации по лечебному питанию при онкологических заболеваниях" (на русском языке).
Цю книгу написала диетолог з Німеччини Frau Inna Lawrenjuk (Инна Лавренюк).
Маючи великий досвід кураціі онкохворих в Німеччині, вона написала цю книгу для онкохворих з України, з урахуванням наявності продуктів та медикаментів, які можно придбати в наших аптеках і супермакетах.  Вартість книги 200,00 грн.
Також, проводиться запис пацієнтів на участь у программі "Реабілітація онкологічних хворих та спеціальне харчування при злоякісних пухлинах"  в санаторій у м. Бердичів

Подробиці читайте на сайтax:
www.onco-center.com.ua
www.dietolog-iz-germanii.kiev.ua

Бажаємо здоров’я!

З повагою

Українсько-Німецький Дієтологічний Центр

www.onco-center.com.ua

(044) 594-0-594

(067) 658-7-630

(093) 716-6-788

Комментариев нет:

Отправить комментарий